Blog - co nowego?

5 najważniejszych zalet korzystania z personalizowanych czapek do promocji biznesu 2022

Czy promowanie Twojej firmy było dużym zadaniem z takimi samymi zwrotami i brakiem dodatkowych korzyści w ostatnim czasie? Czy ciągle myślisz o nowych, unikalnych sposobach promocji i marketingu, a mimo to nie udało Ci się? Uważamy, że możesz spróbować jedno rozwiązanie – niestandardowe, spersonalizowane czapki promocyjne!
Czytaj dalej

Po co właściwie czapkom zimowym pompony?

Kiedy nadchodzi zima, czapki to pierwsze rzeczy, które wyciągamy z naszej szafy. Są tak uniwersalne, że nie tylko zapewniają ciepło, ale także dodają charakteru naszym codziennym stylizacjom. Odważając się na zimno w ciepłej czapce, możesz napotkać czapki z pomponami noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.
Czytaj dalej

Czapki zimowe dla mężczyzn – rodzaje, materiały, ciekawe cechy

Czy Twój ulubiony producent czapek zimowych dostarczył już nową kolekcję na nadchodząca zimę? A może dotąd nie zastanawiałeś się, jaką czapkę nosisz i po prostu nakładałeś cokolwiek, byle chroniło przed zimnem? Jeśli zacząłeś się zastanawiać nad swoim wyglądem i stylem, musisz uwzględnić w tym także czapki zimowe dla faceta.
Czytaj dalej

Zalety stosowania przędzy akrylowej

Akryl to włókno syntetyczne, powstałe z polimerów będących pochodną produkcji naftowej. Polimery powstają w kilku procesach, w których powstają długie, przypominające nitki pasma, a następnie przekształcane w krótkie, kontrolowane długości, przypominające włosie wełniane, i ostatecznie „wkręcane” w znaną nam przędzę.
Czytaj dalej

Dlaczego warto nosić czapkę zimową?

Czapki zimowe są fajne, zwłaszcza jeśli dostarcza je dobry producent czapek. Dziś możesz przebierać w mnogości kolorów, rozmiarów, materiałów i innych walorów estetycznych czapek zimowych. Te jednak w naszych szerokościach geograficznych nosi się od wieków. Niektórzy zakładają je profilaktycznie, inni instynktownie w obawie przed zimnem. Okazuje się, że ich noszenie jest tyleż prozaiczne co po prostu korzystne dla zdrowia. Oto dlaczego.
Czytaj dalej

Dobór czapki zimowej nie musi być trudny

O tym, że czapka zimowa jest potrzebna, wie każdy, kto choć rok mieszkał w naszym klimacie. Chroni przed zimnem, redukuje ryzyko hipotermii czy odmrożeń. Pomimo bezcennej funkcjonalności, jest to nadal element naszej garderoby. A ubiór powinien także wyglądać i cieszyć oko
Czytaj dalej

Czapki zimowe dziecięce - ciepłe uszy dla najmłodszych

Jesień to czas, aby kupić dzieciom nową czapkę zimową. W niektóre dni robi się już zimno i nieprzyjemnie. Dlaczego w zimnych porach nie wolno bawić się dzieciom na dworze? Chłopcy i dziewczęta mają mnóstwo pomysłów na zabawę zimą. Oczywiście dotyczy to również odpowiedniego nakrycia głowy, dzięki któremu głowa Twoich dzieci będzie ciepła.
Czytaj dalej

Dlaczego czapki zimowe mają pompony?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego czapki zimowe mają na sobie pompony? To prawda, że ​​są modne, ale w historii miewały poważniejsze cele niż dekoracyjne. Czapki zimowe są dostępne we wszystkich rozmiarach, kształtach i kolorach, ale wiele z nich ma na wierzchu znajomy pompon. Producent chttps://sting.com.pl/16-komplety-czapka-i-szalik-damskiezapek zimowych, który nie miałby w ofercie modelu z pomponem, nie utrzymałby się długo na rynku.
Czytaj dalej

Czapki zimowe i letnie – różnice, cechy i zastosowania

Czapki to świetny sposób, aby wyglądać modnie, jednocześnie utrzymując głowę w cieple podczas zimy. A ponieważ są tak wygodne, ludzie często chcą je nosić również w miesiącach letnich. Jaka jest więc różnica między czapkami zimowymi a letnimi?
Czytaj dalej

Czapka zimowa, gdy masz długie włosy - poradnik

To ważne, żeby wyglądać stylowo. Zimą ciepło jest jednak jeszcze ważniejsze. Czy można pomimo tego połączyć styl, wygodę, ochronę przed zimnem oraz ten atrakcyjny vibe, który towarzyszy Twojej buzi, gdy nosisz długie włosy?
Czytaj dalej